Upínací pásy

Jsme výrobci, kteří na automatických tkalcovských stavech tkají polyesterové vysokopevnostní popruhy, které jsou základním komponentem pro zhotovení upínacích pásů - kurtů při upevňování břemen na dopravních prostředcích.

Naše výrobky - dvoudílné upínací pásy (DUS) a jednodílné upínací pásy (JUS) vyráběné podle ČSN EN 12 195-2 jsou zkoušeny Ústavem městské a silniční dopravy DEKRA a.s. v Praze.

Nabízený sortiment upínacích pásů v nosnostech 10 000 kg, 5 000 kg, 4 000 kg, 2 000 kg a 1 000 kg v opásání:

  • Pásy jednodílné - typ JUS se skládají z ráčny a popruhu
  • Pásy dvoudílné - typ DUS se skládají z krátké části (ráčna + popruh + hák) a z dlouhé části (popruh s hákem)

Háky nabízíme v provedení špičkové J háky, karabinové háky a háky rámové.

Dodáváme kompletní soupravy, tzn. krátkou část ráčna/hák a volnou část jako kompletní soupravu, nebo krátkou část a volnou část zvlášť.

Víme, že dlouhé soupravy jsou v provozu více namáhány a rychleji se opotřebují. Proto tyto volné části ve všech nosnostech a délkách nabízíme za velmi výhodné ceny.

Jsme Ministerstvem dopravy ČR certifikováni i k oprovám upínacích souprav.
Jsou-li Vaše kurty opotřebované, popruhy odřené, resp. mechanicky poškozené, pak je podle platných předpisů nesmíte dále používat.
Jsou-li ráčna i háky nepoškozeny, odřízněte poškozené popruhy a ráčnu i háky zašlete do naší firmy. Na mechanicky nepoškozené kovové části našijeme nové popruhy příslušné nosnosti, vyzkoušíme a opatříme štítkem garantující další použití soupravy.

Vzhledem k tomu, že jsme výrobci popruhů, zaručujeme příjemné ceny nových i opravených souprav.